Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Widex İşitme Cihazı Çözümleri

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Widex İşitme Cihazı Çözümleri Empty Widex İşitme Cihazı Çözümleri

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Mayıs 04, 2019 2:01 pm

  Web Site İsmi : Widex.com.tr

  Site Başlığı : Widex İşitme Cihazı Çözümleri

  Şirketin Kuruluş Yılı : 1956

  Site Tanıtımı : Widex, 63 sene evvel Danimarka'da kurulmuş olan bir şirkettir. Günümüzde, şirket bünyesinde 4000'i aşkın çalışan görev yapar.

  Dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden olan Widex, 100'den fazla ülkeye ürünlerini sunmaktadır.

  Widex, çok sayıda farklı işitme cihazı modelini ustalıkla üretir. Bu işitme cihazı modellerinden birisi Widex Evoke şeklindedir. Evoke modeli, kullandıkça evrimleşen bir özelliğe sahiptir. Yani tıpkı bir insan beyni gibi öğrenir, kendini geliştirir. Widex Beyond ise, iPhone ve Android için özel olarak üretilmiştir. Widex; üretmiş olduğu akıllı işitme cihazları ile, kullanıcılarının beğenisini kazanmış bir markadır.

  Siz de işitme kaybı sorunu ile karşı karşıya iseniz, hiç vakit kaybetmeden widex.com.tr isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site ile birlikte, Widex'in dünyaca ünlü işitme cihazlarını en yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Widex akıllı işitme cihazlarının yetenekleri, sitede en kapsamlı şekilde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Aynı site içerisinde; indirilebilir broşür ve kılavuzlar, cihaz bakım bilgileri ile Widex iletişim kanalları mevcuttur.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 2:46 am