Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Litvanya vize işlemleri hakkında bilinmesi gereken her şey - Litvanyavizesi.com

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Litvanya vize işlemleri hakkında bilinmesi gereken her şey - Litvanyavizesi.com Empty Litvanya vize işlemleri hakkında bilinmesi gereken her şey - Litvanyavizesi.com

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Mayıs 04, 2019 1:27 pm

  Litvanya vize işlemleri hakkında bilinmesi gereken her şey Litvanyavizesi.com içerisinde

  Litvanya vizesi başvurusunda bulunurken, sizden istenen vize başvuru formunu eksiksiz ve hatasız bir biçimde doldurmanız çok önemlidir. Ayrıca pasaportunuzda mutlak suretle en azından iki sayfalık boş yer bulunmalıdır. Eğer pasaportunuzda 2 sayfalık boş yer mevcut değil ise, diğer evraklarla hiç uğraşmadan, ilk iş olarak pasaportunuzu yenileyin. Bunun yanı sıra, pasaportunuzda herhangi bir yıpranma bulunuyorsa, bu bile vize başvurunuz için engel teşkil eder.

  Elbette biyometrik fotoğraf da çektirmeyi unutmayınız. En az iki biyometrik fotoğraf çektirip, vize başvuru evrakları arasına ekleyebilirsiniz. Tabiki biyometrik fotoğrafınızın 6 ay içerisinde çekilmiş olması gerekir. 3-4 yıl evvel çektirdiğiniz bir biyometrik fotoğrafı, vize başvuru evrakları arasına eklemeniz, başvurunuzun kabul görmemesine sebep olabilir.

  Litvanya konsolosluğu linkine tıklayarak, Litvanya vizesi ile ilgili daha pek çok kıymetli bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 1:56 am