Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  İsviçre vizesi almak isterseniz isvicrevizesi.org adresini ziyaret ediniz

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  İsviçre vizesi almak isterseniz isvicrevizesi.org adresini ziyaret ediniz Empty İsviçre vizesi almak isterseniz isvicrevizesi.org adresini ziyaret ediniz

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Mayıs 04, 2019 12:27 pm

  İsviçre vizesi almak isterseniz isvicrevizesi.org adresini ziyaret ediniz

  İsviçre'ye vize alım süresince, İsviçre konsolosluğu 'nun kilit bir önemli bulunur. Konsolosluğun iletişim bilgilerine ulaşmak isterseniz, bu konuda isvicrevizesi.org platformuna girmenizi tavsiye ederiz. Site ile birlikte, vize alım süresince de önemli bilgiler edinmeniz mümkün olabilecektir.

  Şu hususu da vurgulamak gerekir ki. Arzu ederseniz, İsviçre vizesi yerine, Schengen vizesi de alabilirsiniz. Schengen vizesi, bildiğiniz gibi tam 25 ülkede geçerli bir vizedir. Ayrıca şu da kritik bir konudur ki, bu durumda İsviçre'de kalabileceğiniz en fazla süre 3 ay olur. 90 günden fazla kalacak iseniz, buna uygun farklı bir vize türüne başvurmanız gerekecektir. Ayrıca herhagi bir işte çalışmanız da bu üç aylık vize ile pek mümkün olamaz.

  İsviçre vizesi almayı düşünenler, yukarıda paylaştığımız bilgilere benzer, pek çok kıymetli bilgiyi isvicrevizesi.org içerisinde bulabilir.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 2:16 am