Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  İngiltere için öğrenci ya da çalışma vizesi almak mı istiyorsunuz?

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  İngiltere için öğrenci ya da çalışma vizesi almak mı istiyorsunuz? Empty İngiltere için öğrenci ya da çalışma vizesi almak mı istiyorsunuz?

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Mayıs 04, 2019 7:24 am

  İngiltere için öğrenci ya da çalışma vizesi almak mı istiyorsunuz?

  İngiltere'ye gidecek olanlar, seyahatlerini hangi amaçla gerçekleştireceğini belirleyip, buna uygun bir vize almalıdır. Alacağınız vize, ticari mi yoksa turistik mi vize olacağını belirleyip, ülkede kaç ay kalacağınızı da başvuruda belirtmeniz gerekecektir. Örneğin 6 aylık bir vize ücreti farklı, 2 senelik vize ücreti elbette farklı olacaktır.

  İngiltere konsolosluğu vize ücretlerini öğrenmek isterseniz, bu konuda ingilterekonsoloslugu.org adresine giriş yapabilirsiniz. Site içerisinde ziyaretçilere, nasıl İngiltere vizesi alabilecekleri kapsamlıca anlatılmıştır.

  İngiltere Başkonsolosluğundan randevu almak isteyenler de, nasıl randevu alacaklarını yine bu site üzerinden kolayca öğrenebilir.

  İngiltere vizesi almak, diğer ülkelerden vize almaya oranla biraz daha zorlu olabilir. Dolayısıyla vize başvurunuzu iletmeden evvel, mutlaka dersinize iyi çalışmalısınız. Vize başvuru formunda yapacağınız en ufak bir hata, başvurunuzun red almasına sebep olabilir.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 2:23 am