Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Ankara İline Özel İftar Saati Çizelgesi

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Ankara İline Özel İftar Saati Çizelgesi Empty Ankara İline Özel İftar Saati Çizelgesi

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Nis. 30, 2019 1:46 pm

  Ankara İline Özel İftar Saati Çizelgesi

  Ankara yurdumuzun en güzide şehirleri arasında yer alır. Ülkemizin en güvenilir noktası olduğu için milli mücadele döneminde başkent ilan edilmiştir. Ülkenin temelleri Ankara ilinde alınan kararlarla atılmıştır. Ankara bugün ülkemizin en kalabalık 2. Şehridir. Bugün 6 milyon nüfusa sahip olan şehirde farklı inanç guruplarına sahip insanlar yaşar. Ankara ilinde yaşayan insanların büyük bir bölümü Türk olup inanç olarak islam inancına sahiptir. İslam inancına göre müslümanlar ramazan ayında oruç tutarlar. Oruç müslümanlar için bir ibadettir. Ramazan ayı bu yıl ülkemizde 6 mayıs 2019 pazartesi günü başlayacak, 4 haziran 2019 Salı günü sona erecek. Bu süre içinde ramazan ayının İftar Vakitleri takip işlemini akıllı telefon ve tabletlerinizden iftarsaati.org adresine giriş yaparak yapabilirsiniz. Site her şehrin ve ilçenin iftar vakitlerini günlük, haftalık ve aylık bazda otomatik gösteren bir sitedir.

  Ankara iftar saati takibi için herkes gibi siz de iftarsaati.org adresini kullanabilirsiniz. Site ramazan ayında iftar ve sahur vakitleri vermenin dışında farklı kategoriler ile yıl boyunca takip edilebilecek bir sitedir. Yıl boyunca namaz vakitlerini bu site üzerinden takip edebilirsiniz. İftar duasını buradan alabilirsiniz.

  iftarsaati.org sitesinde yemek tarifleri bölümü yer alır. Bu bölümde ülke genelinde en çok sevilen yemek tariflerine ulaşabilirsiniz. Yemek tarifleri büyük bir titizlilikle özenilerek hazırlandı. Her yemek tarifi öncesi malzeme listesi verdik. Yazılar görsel içeriklerle desteklendi. Yazılar herkesin anlayacağı tarzda basit bir dille yazıldı. Tarifler aşamalı olarak anlatıldı. Bugün yüzlerce yemek tarifini bu siteden bulabilirsiniz.

  Iftarsaati.org sitesinde yer alan islami bilimler bölümünde islam esaslarına ilişkin önemli makaleler bulabilirsiniz. Özellikle ramazan, oruç. Haç, namaz, zekat gibi islam esaslarına ilişkin bilgileri bu bölümden edinebilirsiniz. Bilgileri editör ekiplerimiz sağlam kaynaklardan almıştır. Sitedeki yazılar hergün güncellenmektedir. İçerikler ojinal olup yalan yanlış bilgiler sitede yer almaz.

  Iftarsati.org sitesinde sağlıklı yaşam bölümünde her güne özel sağlıklı yaşam tiyoları anlatılır. Sağlıklı beslenme, temizlik, diyet, hastalıklar gibi önemli sağlık konularını bu köşeden takip edebilirsiniz. Şifalı bitkiler dünyasına bu bölümden giriş yapabilirsiniz.
  Vücut için zararlı besinler, vücuda katkı sağlayan besinler, sağlıklı beslenme nasıl olur, düzenli beslenme nasıl olur, zayıflama için neler yapılmalı gibi herkesin merak ettiği soruların cevabını sağlıklı yaşam bölümünde bulabilirsiniz. Sitemizi güçlendirmek için desteğinize ihtiyacımız var. Sitemizi sevdiklerinize tavsiye ederek sitemizin güçlenmesine katkı sağlayabilirsiniz.


   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 2:32 am