Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Hollanda Konsolosluğu Vize İşlemleri Hakkında Bilgiler

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Hollanda Konsolosluğu Vize İşlemleri Hakkında Bilgiler Empty Hollanda Konsolosluğu Vize İşlemleri Hakkında Bilgiler

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Nis. 30, 2019 12:35 pm

  Hollanda Konsolosluğu Vize İşlemleri Hakkında Bilgiler

  Hollanda'ya gidecek olanlar, vizelerini almadan evvel hollandakonsoloslugu.net isimli web adresinde belirtilen hususlara mutlaka dikkat etmelidir. Burada, vize başvurusu gerçekleştireceğiniz esnada hangi sorularla karşı karşıya kalabileceğiniz sizlere anlatılmıştır.

  Hollanda konsolosluğu üzerinden vize başvurusu yapılır mı sorusunun yanıtı da sitede cevap bulmuştur. Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda Başkonsolosluğunun irtibat kanalları yine bu sitede bulunabilecektir.

  Hollanda vizesi alırken, bir fotoğrafçıya gidip biyometrik fotoğraflarınızı çektirmeniz gerekecektir. Standart bir vesikalık fotoğraf, asla herhangi bir vize başvurusunda geçerli olamaz.

  Bu arada, vize başvuruları çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Örneğin Hollanda'da kalacağınız gün sayısı ve ülkeyi ziyaret etme amacınıza göre, farklı farklı vize başvuruları gerçekleştirirsiniz. Kısa süreli ziyaretler için ödeyeceğiniz vize ücretleri de daha ekonomik olacaktır.

  Hollandakonsoloslugu.net sayesinde, siz de vize başvurunuzu sıfır sorun ile gerçekleştirme şansı yakalayacaksınız. Herkese şimdiden keyifli bir yolculuk diliyoruz.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 1:56 am