Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Etiyopya konsolosluğu çalışma saatleri

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Etiyopya konsolosluğu çalışma saatleri Empty Etiyopya konsolosluğu çalışma saatleri

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Nis. 30, 2019 10:49 am

  Etiyopya konsolosluğu çalışma saatleri

  Etiyopya'ya iş, tatil, gezi ya da bir başka amaçla ziyaret edecek iseniz, öncesinde Etiyopya konsolosluğu ile iletişim kurmanızda yarar var. Etiyopyakonsoloslugu.org isimli internet adresi içerisinde, Etiyopya Başkonsolosluğunun iletişim verilerini görebilirsiniz. Site üzerinde aynı zamanda Etiyopya Başkonsolosluğunun hangi saatlerde açık olduğu, hangi günlerde tatil yaptığı da açıkça vurgulanmıştır.

  Etiyopya vizesi alırken, sizden istenen formları eksiksizce doldurmanız ve tüm evrakları hiçbir eksik olmadan iletmeniz şarttır. Biyometrik fotoğrafınızı da çektirmeyi unutmayınız. Zira artık standart vesikalık fotoğraflar, vize başvurularında geçerli olmamaktadır. Tüm bu detaylar ve çok daha fazlası etiyopyakonsoloslugu.org isimli web adresi içerisinde sizleri bekliyor olacak.

  Arzu edenler, Etiyopya için vize başvurusunda bulunmadan evvel, bu hususta profesyonel danışmanlık hizmeti sunan bir firmadan da yardım alabilir. Alacağınız yardım neticesinde, vizenizi çok daha kolay bir biçimde almanız mümkün olacaktır.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 1:56 am