Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Etiyopya vizesi almadan önce etiyopyakonsoloslugu.net adresini ziyaret ediniz

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Etiyopya vizesi almadan önce etiyopyakonsoloslugu.net adresini ziyaret ediniz Empty Etiyopya vizesi almadan önce etiyopyakonsoloslugu.net adresini ziyaret ediniz

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Nis. 30, 2019 10:11 am

  Etiyopya vizesi almadan önce etiyopyakonsoloslugu.net adresini ziyaret ediniz

  Etiyopya'yı ziyaret etmeyi planlayanlar, ziyaretleri öncesinde mutlaka etiyopyakonsoloslugu.net platformundan yararlanmalıdır. Zira bu platform içerisinde, Etiyopya vizesi ile ilgili bilinmesi gereken her şey bir araya getirilmiştir. Etiyopya için güncel vize ücretlerinden tutun, vize başvurusu sırasında yanınızda olması gereken evraklara kadar pek çok farklı bilgi, site içerisinde bulunabilir.

  Etiyopya konsolosluğu nerededir ve konsolosluğun ne gibi görevleri bulunur gibi sorulara yanıt almak için de bu siteye giriş yapabilirsiniz. Sitede, Etiyopya büyükelçiliğinin ve başkonsolosluğunun irtibat kanalları yine paylaşılır.

  Etiyopyakonsoloslugu.net adresinin temel kuruluş amacı, ziyaretçilerini Etiyopya vize işlemleri ile ilgili en iyi şekilde bilinçlendirmektir.

  En çok merak edilen sorulardan biri, Etiyopya Fahri Konsolosluklarının vize işlemleri ile ilgilenip ilgilenmediğidir. Etiyopya Fahri Konsolosluklarında vize ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Bu ve benzeri birçok bilgi, etiyopyakonsoloslugu.net içerisinde sizi bekliyor.


   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 1:56 am