Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Dubai Konsolosluğu Vize Randevu İşlemleri

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Dubai Konsolosluğu Vize Randevu İşlemleri Empty Dubai Konsolosluğu Vize Randevu İşlemleri

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Nis. 30, 2019 9:52 am

  Dubai Konsolosluğu Vize Randevu İşlemleri

  Dubaiconsulate.org adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde, Dubai vizesi ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgiyi bir arada bulabileceksiniz.

  Dubai'de kalacağınız süreye göre, farklı farklı vize başvuruları yapmanız gerekecektir. Bu konu ile ilgili de ayrıntılı bilgiler, dubaiconsulate.org içerisinde bulunabilir.

  Birleşik Arap Emirlikleri, bildiğiniz gibi tam yedi adet emirlikten oluşur. Ve bu emirliklerden birisi de Dubai'dir. Dubai son yıllarda son derece yüksek miktarda turist çekmektedir.

  Dubai konsolosluğu bizden vize başvurusu sırasında çeşitli evraklar talep eder. Bu evrakların ne olduğu, dubaiconsulate.org içerisinde kapsamlıca paylaşılmıştır.

  Dubai'de kalacağınız süre doğrultusunda ödeyeceğiniz vize ücreti değişiklik gösterecektir. Bölgede kısa süreliğine kalacak iseniz, yaklaşık 150 dolar civarı bir vize ücreti ödersiniz.

  Dubai başkonsolosluğunun güncel iletişim kanallarını görmek isterseniz, bu konuda da dubaiconsulate.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 1:57 am