Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler Empty Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Nis. 26, 2019 5:58 pm

  Cezayir konsolosluğu ve vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

  Arzu edenler, Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden, arzu edenler Cezayir Ankara Büyükelçiliği vasıtasıyla, Cezayir vizesi işlemlerini gerçekleştirebilir.

  Cezayir ile Türkiye Cumhuriyeti arasında ne yazık ki serbest dolaşım bulunmamaktadır. Dolayısıyla ülkeyi ziyaret edecek olan kişilerin mutlaka vize alması gerekir.

  Cezayir konsolosluğu ve Ankara Büyükelçiliği hakkında merak ettiğiniz sorular olursa, bu soruların yanıtlarını cezayirvizesi.org içerisinde bulabileceksiniz. Site içerisinde, hem Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu, hem de Ankara'daki Cezayir Büyükelçiliği ile ilgili önemli bilgilere rastlanabilir.

  Cezayir'e gidecek olanlar, ne şekilde vize başvurusu yapması gerektiğini bu siteden öğrenebilecektir. Vize için başvurmadan evvel, mutlaka gerekli evrakları yanınızda eksiksiz olarak bulundurun. Ayrıca başvuru formlarında tamamen doğru bilgiler verin. Eğer ne yaptığınızdan tam emin değil iseniz, bu hususta profesyonel destek sunan bir firmaya da başvurabilirsiniz.

  İnternet sitesi: Cezayirvizesi.org

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 1:56 am