Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Almanya konsolosluğu üzerinden nasıl Almanya vizesi alınabilir?

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1936
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Almanya konsolosluğu üzerinden nasıl Almanya vizesi alınabilir? Empty Almanya konsolosluğu üzerinden nasıl Almanya vizesi alınabilir?

  Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Nis. 19, 2019 5:54 pm

  Almanya konsolosluğu üzerinden nasıl Almanya vizesi alınabilir?

  Almanya Konsolosluğu'nun görevlendirdiği vize başvuru merkezleri üzerinden, Almanya vizenizi alabilirsiniz. Fakat bu konuda herhangi bir bilgi ve deneyime sahip değil iseniz, acele etmemenizde yarar var. Sizlere vize başvurusu sırasında ne gibi soruların sorulacağını önceden bilmeniz çok önemlidir. Ayrıca Almanya vizesi için dolduracağınız formlarda ya da evraklarda en ufak bir hata yaparsanız, vize alımınız zorlaşabilir. Eğer ne yaptığınızdan tam olarak emin değil iseniz, bu hususta profesyonel destek sunan bir firmaya da ulaşabilirsiniz.

  Almanya konsolosluğu vize işlemlerinin nasıl yapıldığını detaylıca öğrenmek için, almanyavizesi.org platformunu ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu platformda; aile ziyareti için, öğrenci vizesi için ve çalışma vizesi için nasıl başvuru yapılacağı, ayrı ayrı izah edilmiştir. Ziyaretinizin maksadı ne ise, buna uygun bir vize başvurusu yapmanız gerekecektir.

  Web: Almanyavizesi.org

   Forum Saati Paz Eyl. 22, 2019 2:02 am