Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Karadeniz yöresel ürünler satış sitesi - Karadeniztatlari.com

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1764
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Karadeniz yöresel ürünler satış sitesi - Karadeniztatlari.com

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Haz. 26, 2018 8:04 am  Web Site İsmi : Karadeniztatlari.com

  Site Başlığı : Karadeniz yöresel ürünler satış sitesi - Karadeniztatlari.com

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2018

  Site Tanıtımı : Karadeniztatlari.com adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site aracılığı ile, Karadeniz'in birbirinden lezzetli tatlarını satın alabileceksiniz.

  Bu devirde, doğal ve lezzetli yiyecekler bulmak son derece zor. Market raflarında bizi bekleyen ürünlerin hemen hemen hepsi, ne yazık ki oldukça sağlıksız. Örneğin doğal bir Rize tereyağını, İstanbul'daki marketlerde bulma şansımız sıfır. Karadeniztatlari.com isimli internet adresi, işte bu nedenden ötürü faaliyetlerine başlamıştır. Siteyi, özellikle Karadeniz'in doğal ürünlerini özleyenler, mutlaka ziyaret etmelidir. Burada Karadeniz bölgesi için yöresel ürünler sizleri bekliyor olacaktır. Kabuklu cevizden tutun Trabzon Vakfıkebir ekmeğine, Rize simidinden iç yağa kadar çeşit çeşit ürün burada bulunabilir.

  Şimdi sizlere, sitedeki bazı özel fırsatlardan söz etmek istiyorum. Toptan çay alımlarında an itibariyle yüzde yirmiye varan indirimler söz konusudur. 150 TL ve üzeri siparişleriniz için ise, kargo tamamen ücretsiz olacaktır. Özel kahvaltı paketinde yüzde sekiz, muhlama paketinde ise yüzde on indirim mevcuttur. Muhlama sevenler, gönül rahatlığıyla bu siteden alışveriş yapabilir.

  Bakliyat, bal, helva, kavurma, süt ürünleri ve çok daha fazlası sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Karadeniz'e dair özlediğiniz ne varsa, hepsini bu sitede görebileceksiniz. Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.

   Forum Saati Paz Kas. 18, 2018 11:26 am