Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Ayfabasin.com.tr ile Kuranı Kerim satın al

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1764
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Ayfabasin.com.tr ile Kuranı Kerim satın al

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Mayıs 01, 2018 6:28 am

  Firma ismi : AYFA BASIN YAYIN DAĞITIM LTD. ŞTİ

  Web site adı : http://ayfabasin.com.tr

  Sitenin başlığı : Ayfabasin.com.tr ile Kuranı Kerim satın al

  Firma yaşı : 15

  Telefon numarası : 0212 447 34 00

  Site ile ilgili açıklamalar : İnternetten Kuranı Kerim satın almak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla ayfabasin.com.tr adresine girebilirsiniz. Site içerisinde ziyaretçilere her ebatta Kuranı Kerimler takdim edilmiştir. Buradan ister rahle boy, ister orta boy, ister hafız boy, ister cep boy Kuranı Kerim sipariş edebilirsiniz.

  Kuranı Kerim satın al linkine tıkladığınız takdirde, karşınıza onlarca farklı ebat ve renkte Kuranı Kerim çıkar. Arzu ettiğiniz Kuranı Kerim'i buradan tek tuşla satın alma şansına sahip olabileceksiniz.

  Sitede Kuran-ı Kerim meallerine de yer verilmiştir. Buradan ekonomik fiyatlarla Kuran-ı Kerim mealleri satın alabilirsiniz.

  Yasin-i Şerif arayanlar yine bu internet adresini ziyaret edebilir.

  Ayfabasin.com.tr adresinde çocuklar unutulmamıştır. Sitede 'Çocuklar İçin' adı altında bir kategori bulunur. Bu kategoride; eğitici namaz seti, tecvidli elifba, kalem hediyeli Kuran'ı Öğreniyorum setleri ve fazlasına rastlanabilecektir.

  Kalem Kuranı Kerimler sipariş etmek isterseniz de ayfabasin.com.tr tercihinde bulunabilirsiniz. Herkese keyifli alışverişler dileriz.

   Forum Saati Paz Kas. 18, 2018 10:24 am