Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Kına organizasyon şirketi

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1806
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Kına organizasyon şirketi

  Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Mart 22, 2018 12:27 pm

  Web site adı : Misskina.com

  Sitenin başlığı : Kına organizasyon şirketi

  Sitenin kayıt edildiği zaman : Aralık 2015

  Site ile ilgili açıklamalar : Kına organizasyonu gerçekleştiren bir şirket arıyorsanız, sizlere bu konuda gönül rahatlığıyla MissKına önerisinde bulunuyoruz. MissKına sayesinde, bir ömür boyu unutamayacağınız kına gecesi yaşayacaksınız.

  Kına organizasyon şirketi olan MissKına, %100 müşteri memnuniyet oranına sahiptir. Misskina.com isimli internet adresini ziyaret ettiğiniz takdirde, şirketin birbirinden kıymetli referanslarını inceleyebilirsiniz. Site vasıtasıyla dilerseniz, çok sayıda farklı kına fotoğrafı ve kına videosuna da gözatabileceksiniz. MissKına tarafınca düzenlenen organizasyonlara dair görsel ve videolar sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

  Kusursuz bir kına gecesi hayal ediyorsanız, MissKına bu hayalinizi gerçekleştirmek adına adeta seferber olacaktır. Burada her türlü bütçeye hitap eden kına paketleri bulunur. Bütçenize en uygun kına paketini, MissKına farkıyla satın alabilirsiniz.

  Siz de kına gecesi organizasyonu için MissKına ile mutlaka çalışınız. Avantajlı fiyatlarla kaliteli bir kına organizasyonu aramaktaysanız, MissKına tam aradığınız şirkettir. Misskina.com isimli internet adresinin iletişim sayfasına girenler, şirket yetkililerine kolayca ulaşabilecektir. Gerek Whatsapp, gerek telefon, gerekse de e-mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

  Adres : Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Er Cihan Namlı Caddesi No:19/1-D Şişli - İstanbul

  Telefon numaraları : 0212 275 44 43 - 0533 922 88 67 - 0542 521 24 23

   Forum Saati Ptsi Mart 18, 2019 3:39 pm