Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


    Whatsapp toplu mesaj hizmeti

    Paylaş

    Admin
    Admin

    Mesaj Sayısı : 1776
    Kayıt tarihi : 20/07/13

    Whatsapp toplu mesaj hizmeti

    Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Mart 22, 2018 12:07 pm

    Web Site İsmi : Portakalajans.net

    Site Başlığı : Whatsapp toplu mesaj hizmeti

    Firma Kuruluş Senesi : 2006

    Site Tanıtımı : Whatsapp, son yılların en çok tercih edilen iletişim programıdır. Tüm akıllı telefon sahipleri, Whatsapp programını tercih eder. Böylesine yüksek kullanım oranına sahip bir iletişim programı varken, bu programdan reklam amacıyla faydalanmak, işinizi büyütebilir.

    Whatsapp reklamı günümüzün en etkili reklam yöntemlerinden birisidir. Portakalajans.net isimli internet adresini ziyaret edenler, buradan Whatsapp reklam çözümleri ile ilgili bilgi alabilir.

    Whatsapp üzerinden toplu mesaj göndererek, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız, portakalajans.net platformuna mutlaka girmelisiniz. Sitede sizleri çeşit çeşit Whatsapp toplu mesaj paketi bir arada bekliyor olacaktır. Bu paketler sayesinde, binlerce kişiye arzu ettiğiniz mesajları kolaylıkla gönderme fırsatı bulabilirsiniz.

    Portakal Ajans, 2006 yılından bu yana sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Bu firma ile iletişim kuranlar, sadece Whatsapp toplu mesaj hizmeti değil; web tasarım, toplu sms, sesli mesaj, Google Adwords, Facebook ve Instagram reklam hizmetleri satın alabilir. Firmanın Whatsapp toplu mesaj paketlerini incelemek isterseniz, aşağıdaki linke tıklayınız.

    http://www.portakalajans.net/web-hosting?kategori=whatsapp-toplu-mesaj

      Forum Saati Perş. Ara. 13, 2018 2:52 pm