Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  İzmir kombi ve klima servisi - Ayazteknik.net

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1783
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  İzmir kombi ve klima servisi - Ayazteknik.net

  Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Mart 08, 2018 12:36 pm

  Web Site İsmi : Ayazteknik.net

  Site ile ilgili başlık : İzmir kombi ve klima servisi - Ayazteknik.net

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ocak 2016

  Site Tanıtımı : İzmir içerisinde klima, kombi ve beyaz eşya servisi arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden ayazteknik.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden firma yetkilileri ile kolayca iletişim kurabileceksiniz.

  İzmir klima servisi olan Ayaz Teknik, müşterilerine birinci sınıf kalitede hizmet sunar. Klimalarınızda herhangi bir arıza yaşanır ise ya da klimalarınızın periyodik bakımını yaptırmak isterseniz, bu firmayı arayabilirsiniz.

  Gerek klimalar, gerek kombiler, gerek televizyonlar, gerekse de beyaz eşyalar için teknik servis hizmetleri sunan Ayaz Teknik, İzmir'de faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Firmanın, İzmir'deki tüm ilçelere, servis hizmeti mevcuttur.

  İzmir kombi servisi arayanlar, gönül rahatlığı ile Ayaz Teknik tercihinde bulunabilir. Bu firma bünyesinde, her biri en az 10 - 15 yıl arası tecrübeye sahip teknisyenler görev yapar. Güler yüzlü hizmet anlayışı, deneyimli personelleri ve avantajlı fiyatlarıyla ön plana çıkan firma, İzmir'de yoğun talep görmektedir.

  Kombi ve klima gibi eşyaların düzenli aralıklarla bakım görmesi büyük önem arz etmektedir. Aksi durumda, yaşanabilecek arızalar sonucu çok daha büyük masraflar ortaya çıkabilir. Arıza durumları ile karşı karşıya kalmamak için kombi ve klimalarınıza Ayaz Teknik üzerinden, periyodik bakım hizmeti satın almanızı tavsiye ederiz.

  Uydu, klima, kombi, televizyon ve beyaz eşya servisi Ayaz Teknik ile iletişim kurmak adına aşağıdaki numarayı arayınız.

  Telefon : 0850 302 34 34

   Forum Saati C.tesi Ocak 19, 2019 8:28 am