Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Kayseri Organik Solucan Gübresi - Kasgüb

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1806
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Kayseri Organik Solucan Gübresi - Kasgüb

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Şub. 14, 2018 9:09 am

  Web Site İsmi : Kasgub.com

  Site Başlığı : Kayseri Organik Solucan Gübresi - Kasgüb

  Firma kuruluş yılı : 2016

  Site Tanıtımı : Kasgüb, solucan gübresi üretim ve satış hizmetleri sunan bir kuruluştur. 2016 yılından bu yana faaliyetlerini başarıyla sürdüren Kasgüb, müşterilerine katı ve sıvı halde solucan gübresi sunar.

  Organik solucan gübresi arayanlar, bu konuda gönül rahatlığıyla Kasgüb tercihinde bulunabilir. Piyasadaki en yüksek kaliteye sahip solucan gübresini buradan temin etme fırsatınız olacaktır.

  Kırmızı Kaliforniya solucanı yani Eisenia Foetida türündeki solucanlardan elde edilen gübreler, Kasgüb farkıyla alınabilir. Buradaki solucanların yemleri kesinlikle herhangi bir kimyasal madde içermez. Solucanlar yalnız organik bir biçimde yetiştirilen büyükbaş hayvan dışkıları ile beslenir. Dolayısı ile Kasgüb solucan gübreleri, maksimum verimlilik oranına sahiptir.

  Kayseri organik solucan gübresi ile ilgili daha detaylı bilgilere erişmek isterseniz, bu konuda kasgub.com isimli internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde; solucan gübresinin nasıl kullanıldığı, solucanlarda yumurtlama ve yaşam oranlarının ne şekilde olduğu, Kaliforniya solucanlarının öne çıkan özellikleri ve çok daha fazlası da sizleri bekliyor olacaktır.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi Mart 18, 2019 4:05 pm