Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  İzmir Emlak Firması - Kaptan Emlak

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1750
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  İzmir Emlak Firması - Kaptan Emlak

  Mesaj tarafından Admin Bir Ptsi Ocak 01, 2018 8:50 am

  Web site adı : http://www.izmirkaptanemlak.net  Sitenin başlığı : İzmir Emlak Firması - Kaptan Emlak

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Ekim 2017

  Site ile ilgili açıklamalar : İzmir il sınırları içerisinde, başarılı bir emlak firması arıyorsanız, sizlere bu konuda Kaptan Emlak firmasını tavsiye edebilirim. Kaptan Emlak, İzmir’in Seferihisar ve Menderes ilçelerinde hizmet vermektedir.

  Sahil şeridi beldeleri olarak nitelendirilen Özdere, Gümüldür, Ürkmez ve Doğanbey hattında; daire, yazlık ya da villa arıyorsanız, Kaptan Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doğanbey Emlak firması Kaptan Emlak, son derece geniş bir portföye sahiptir. Doğanbey içerisinde emlak danışmanlığı hizmeti almak isteyenler, bu firmadan asla şaşmamalıdır.

  Kaptan Emlak, bir İzmir Ürkmez Emlak firmasıdır. Ürkmez bölgesinde birbirinden lüks daireleri, bu emlak firması aracılığıyle satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

  Dürüstlük ve şeffaflık ilkesiyle faaliyet gösteren Özdere Emlak her geçen gün daha da büyümektedir.

  İzmir'de arsa, daire, müstakil ev, villa ya da yazlık ihtiyacı olanlar, hiç vakit kaybetmeden Kaptan Emlak firmasına başvurmalıdır. Kaptan Emlak firmasını daha yakından tanımak isterseniz, izmirkaptanemlak.net isimli internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden firmanın çeşitli ilanlarını inceleme şansı da bulabileceksiniz.

   Forum Saati Ptsi Ekim 15, 2018 12:22 am