Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Gaming Found - Oyuncu Bul ve Birlikte Oyna

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1750
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Gaming Found - Oyuncu Bul ve Birlikte Oyna

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Ağus. 29, 2017 11:51 am  Site Adı : Gamingfound.com

  Site Konusu : Gaming Found - Oyuncu Bul ve Birlikte Oyna

  Site Açılış Tarihi : Temmuz 2017

  Site Tanıtım Mesajı : Gaming Found, oyuncular için özel olarak tasarlanmış bir sitedir. Bu site sayesinde, her türlü oyun için, kendinize oyun arkadaşları bulabileceksiniz. Oyunları tek başınıza oynamak istemiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, gamingfound.com adresi üzerinden hesap açmak olmalıdır. Buradan açacağınız hesap akabinde, kendi sayfanızda video, fotoğraf ve müzik de paylaşabilirsiniz. Oyun içi görsel paylaşımları, müzik paylaşımları ve çok daha fazlasını sayfanız üzerinden yapabileceksiniz.

  Gaming found platformu, henüz yeni olmasına rağmen, kısa zamanda çok sayıda oyuncu tarafından ziyaret edilmiştir. Her geçen gün daha da büyüyen bu özel platforma, tüm oyun tutkunlarını mutlaka bekliyoruz. Platform sayesinde, kendinize tek tuşla oyun arkadaşı bulabilirsiniz.

  Oyuncu Bul ve Birlikte oyna sloganıyla faaliyet gösteren siteye kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Arzu eden herkes, bu siteye tek tuşla kaydını gerçekleştirebilir.

  Oyunları tek başınıza oynamak, yeterince heyecan vermiyorsa, siz de hemen pek çok kişi gibi gamingfound.com adresini ziyaret ediniz. Buradan kolayca Oyun Arkadaşı Bulma şansı elde edebileceksiniz. Siteyi beğendiğiniz takdirde, oyun meraklısı dostlarınıza da tavsiye edebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.


   Forum Saati Ptsi Ekim 15, 2018 1:14 am