Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Fethiye property

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1693
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Fethiye property

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Tem. 26, 2017 11:13 am

  Domain adı : Tlosproperty.com

  Sitenin başlığı : Fethiye property

  Web Sitenin kayıt edilmiş olduğu ay ve yıl : Mayıs 2005

  Site ile alakalı Tanıtım mesajı - Açıklamalar : Tlos Emlak, 2001 yılından bu yana sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Fethiye'nin en çok tercih edilen emlak firmaları arasında yer alan Tlos Emlak, gerek Türklere gerekse de yabancılara emlak çözümleri sunar.

  Tlosproperty.com isimli internet adresi, Tlos Emlak firmasının yabancı dil ile hizmet sunan web sitesidir. Bu site içerisinde, firmanın ilanları yabancı dil ile gösterilmektedir. Fethiye property satın almayı ya da kiralamayı düşünen yabancılar, bu web adresi üzerinden bilgi almaktadır.

  Sitede ziyaretçilerle çeşit çeşit Fethiye homes ilanı paylaşılmıştır. Fethiye'nin en güzel yerlerinde çok sayıda satılık ve kiralık daire ilanı sitede bulunabilir.

  Fethiye properties ihtiyacı olan yabancılar, yıllardır bu ihtiyaçlarını Tlos Emlak firması ile irtibat kurarak karşılamaktadır.

  Sitede deniz manzaralı, havuzlu birbirinden şık villalar da yer almıştır. Yatırım amacıyla Fethiye'de arsa satın almayı planlayan yabancılar, yine bu web adresindeki ilanlara gözatmaktadır.

   Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 10:26 pm