Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Bathmate Hydromax Türkiye Distribütörü

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1659
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Bathmate Hydromax Türkiye Distribütörü

  Mesaj tarafından Admin Bir Paz Haz. 25, 2017 6:49 am

  Web Site İsmi : Bathmate-hydromax.com

  Site Başlığı : Bathmate Hydromax Türkiye Distribütörü

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2015

  Site Tanıtımı : Bathmate İngiltere menşeli bir sulu vakum pompası ürünüdür. Dünya genelinde 80 ülkede satışta olan bu ürünün milyonlarca kullanıcısı vardır. Vakum pompası ürünler arasında en olumlu yorumu alan ürünler arasında ilk sıradadır. Gücünü sudan alan patentli Hydro teknolojisine sahip olması onu eşsiz kılan en önemli farkıdır.

  Bathmate kullanımı kolay ve diğer vakum pompalarından farklı olarak kayganlaştırıcı gibi jellere ihtiyaç duymadığından uzun süreli kullanımda daha avantajlıdır. Aynı zamanda hijyenik açıdanda çok daha temizdir. Bathmate Türkiye’de sadece Merlin Medikal firması tarafından ithal edilmekte ve satılmaktadır. Merlin Medikal’in hiçbir bayisi olmadığı için Merlin Medikal logosu bulunmayan sitelerden alacağınız ürünlerin hepsi taklit yani sahte ürünlerdir.

  Bathmate teknolojisini sürekli geliştirerek her yıl yeni ürün ve modelleri satışa sunmaktadır. Bathmate markasının ilk ürünü olan Hercules vakum pompasından sonra Hydromax serisi ile vakum gücünü %30 arttırarak yeni modelleri kullanıcılarına sunmuştur.

  2016 yılında ile Hydromax Xtreme serisi ile bu konudaki başarısını taçlandırmıştır. Hydromax Xtreme serisi içerisindeki özel kit çantası sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceksiniz.

   Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 4:39 pm