Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Beylikdüzü spor salonu

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1688
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Beylikdüzü spor salonu

  Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Mayıs 11, 2017 5:03 pm

  Site Adı : Beykentbeylikduzusporsalonu.com

  Site Konusu : Beylikdüzü spor salonu

  Site Açılış Tarihi : Mart 2017

  Site Tanıtım Mesajı : Beylikdüzü içerisinde kaliteli bir spor salonu arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Leo spor salonuna kayıt olunuz. Burada sizleri birbirinden deneyimli eğitmenler ve son derece modern spor aletleri bir arada bekliyor olacaktır.

  Beylikdüzü spor salonu için üç temel üyelik paketi bulunmaktadır. Bu paketler sırasıyla: Genç üyelik paketi, silver üyelik paketi ve gold üyelik paketi şeklindedir. Beykentbeylikduzusporsalonu.com isimli web adresine giriş yaparak, buradan tüm bu üyelik paketleri ile ilgili bilgi toplayabileceksiniz. İhtiyacınız olan paketi seçerek, spor salonuna kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Beykent spor salonu üzerinden pilates, zayıflama, sıkılaşma, kilo alma, vücut geliştirme, kick box ve daha pek çok hizmeti satın almanız mümkün olabilecektir.

  Fazla kilolarınızdan bir an evvel kurtulmayı planlıyorsanız, kaslarınızı geliştirmek istiyorsanız, kick box öğrenme hayaliniz var ise Leo spor salonuna mutlaka başvurunuz. Burada bayanlar için step-aerobik, zumba fitness gibi aktiviteler de yapılmaktadır.

  Adres: Adnan Kahveci Mahallesi Sayaca Caddesi Ekol Center AVM NO: 55 Beykent Beylikdüzü - İstanbul
  Telefon: 0542 782 82 17

   Forum Saati Paz Haz. 17, 2018 2:01 pm