Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Salon Royal - Kartal düğün salonları

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1659
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Salon Royal - Kartal düğün salonları

  Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Nis. 28, 2017 3:45 am

  Web site adı : Kartaldugunsalonlari.com

  Sitenin başlığı : Salon Royal - Kartal düğün salonları

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Ocak 2012

  Site ile ilgili açıklamalar : Evlilik hazırlığı içerisindeyseniz ve kendinize kaliteli bir düğün salonu arıyorsanız, hiç tereddüt etmeden Salon Royal'ı tercih edebilirsiniz. Salon Royal, İstanbul Kartal içerisinde yer alan ve son derece nezih bir düğün salonudur.

  Gerek kına, gerek sünnet, gerekse de düğün organizasyonları için Salon Royal adeta biçilmiş kaftandır. Pendik düğün salonları arasında ön plana çıkan Salon Royal, size ömür boyu unutamayacağınız bir organizasyon yaşatacaktır.

  Salon Royal adlı Pendik düğün salonunu daha yakından tanımak isterseniz, bu konuda kartaldugunsalonlari.com isimli web adresine bağlanabilirsiniz. Sitede salon hakkında birbirinden detaylı bilgiler ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

  Salon Royal Kartal düğün salonlarından bolca sayıda fotoğraf, kartaldugunsalonlari.com içerisinde bulunabilecektir. Siteye giriş yaparak, salonun dört bir yanından çekilmiş fotoğrafları inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Kartal düğün salonu olan Salon Royal'ın müşterilerine sunduğu yemek menülerini, yine kartaldugunsalonlari.com adresi sayesinde inceleyebileceksiniz. Sitede bu yemek menülerinin hangi ücretlere tekabül ettiği de bulunabilir.

  Salon Royal için rezervasyon yaptırmak isterseniz, sitedeki Online Rezervasyon adlı sayfaya bağlanarak, buradaki formu doldurabilirsiniz. Salon yetkilileri ile irtibat kurmak için ise, aşağıdaki kanallara başvurunuz. Tüm çiftlere şimdiden mutluluklar dileriz.

  Adres: Atalar Mahallesi Bağdat Caddesi Büklü Sokak No:2 Kartal - İstanbul
  Telefon: 0216 387 48 61

   Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 4:30 pm