Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Real estate in Turkey - Yabancılara Turkiye'de Emlak hizmeti

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1693
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Real estate in Turkey - Yabancılara Turkiye'de Emlak hizmeti

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Nis. 15, 2017 2:00 pm

  Web site adı : https://www.albarakah.com.tr  Sitenin başlığı : Real estate in Turkey - Yabancılara Turkiye'de Emlak hizmeti

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : 07 / 2015

  Site ile ilgili açıklamalar : Turkiye’de yabancılar için emlak hizmeti sunan Albarakah, son derece geniş bir gayrimenkul ağına sahiptir. Albarakah ile iletişim kuranlar, en cazip fiyatlarla ev sahibi olabilecektir.  Cazip ev fırsatları arayan yabancılar, gönül rahatlığıyla Albarakah firmasıyla çalışabilir. Albarakah sayesinde; Istanbul, Bursa ve Mugla başta olmak üzere pek çok ilde ev sahibi olma şansı yakalayabilirsiniz.  Real estate in Turkey, yani Turkiye sınırları içerisinde gayrimenkul arayışı içerisinde iseniz, hiç vakit kaybetmeden Albarakah ile görüşmenizi öneriyorum. Albarakah ile irtibata geçenler, Turkiye’de hayalini kurduğu eve, tahmin ettiğinden de uygun fiyatlarla sahip olabilir.

  Istanbul'un pek çok bölgesinde gayrimenkul portföyüne sahip olan Albarakah ile görüşerek, siz de büyük şehirde kaliteli bir evde oturma ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Real estate in Istanbul sitesine bağlandığınız takdirde, bu site içerisinde, Istanbul'daki pek çok gayrimenkul ilanına rastlayabileceksiniz.

  Albarakah, müşterilerine her bütçeye uygun gayrimenkul çözümleri sunar. Firmanın resmi internet sitesine girenler, buradan tek tuşla ihtiyacı olan evi bulabilecektir.

   Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 10:28 pm