Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Ankara temizlik şirketi - Ebmrgrup.com

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1659
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Ankara temizlik şirketi - Ebmrgrup.com

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Nis. 15, 2017 12:51 pm

  Firma ismi : EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri

  Site adı : Ebmrgrup.com

  Site başlığı : Ankara temizlik şirketi - Ebmrgrup.com

  Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Ocak 2016

  Firma adresi : Turan Güneş Bulvarı GATA2 İş Merkezi No:26/47 Çankaya Yıldız ANKARA

  Google Harita Linki : EBMR Grup Ankara temizlik şirketi Google Map

  Telefon numarası : 0312 480 32 67

  Site ile alakalı Tanıtım mesajı : EBMR Grup, Ankara'da kurumsal temizlik hizmetleri sunmaktadır. Banka temizliğinden fabrika temizliğine, okul temizliğinden endüstriyel temizlik hizmetlerine kadar pek çok kurumsal temizlik hizmetini, bu firmadan satın alabilirsiniz.

  Ankara temizlik şirketi olarak faaliyet gösteren EBMR Grup ile iletişim kurmak isteyenler, ebmrgrup.com adlı internet sitesine giriş yapabilir. Site üzerinde, firmanın müşterilerine sunduğu tüm hizmetler ile ilgili son derece ayrıntılı bilgiler bulunabilecektir.

  EBMR Grup Ankara temizlik şirketleri ile irtibat kuranlar, en cazip fiyatlarla; alışveriş merkezi temizliği, tadilat sonrası temizlik, kreş temizliği, mağaza temizliği ve benzeri hizmetlerden yararlanabilir. Ankara'da kurumsal temizlik denildiği zaman akla gelen ilk şirketlerden biri, uzunca bir süredir EBMR Grup şirketidir.

  Siz de EBMR Grup Ankara temizlik firmaları ile çalışarak, kurumunuzu en iyi şekilde temizletebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla kaliteli bir temizlik hizmeti almak isterseniz, bu şirket ile hiç tereddüt etmeden çalışınız.

   Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 4:34 pm